Boxspring Home 102 - Snel leverbaar | Swiss Sense
15%
korting
korting
Boxspring Home 102 - Snel leverbaar | Swiss Sense
€ 2.510 € 2.133,50
Boxspring Home 102 heeft alles inéén, zowel een heerlijk slaapcomfort als een design die past bij jouw persoonlijke wensen. Betaalbare prijs
Producteigenschappen:
Kleur
Bruin - Beige
Categorie
Bedden
Beschikbaarheid
Bezorginformatie
5
Categorie
Boxsprings
Meer informatie
Bekijk ook
Goossens Excellent Bedframe Duo, 180 x 200 cm midden hoog
Bed Duo is hét item in jouw slaapkamer wat zorgt voor een frisse uitstraling. Dankzij de strakke af...
€ 1.629
Goossens Bedframe Capelli, 200 x 200 cm
Bedframe Capelli is een stijlvolle eyecatcher in jouw slaapkamer door de bijzondere verticale lijne...
€ 1.859
24%
korting
korting
Lavelle boxspring bouclé 180 x 200 cm | NADUVI Collection
ben je op zoek naar een minimalistisch continentaal bed dat je slaapkamer een upgrade geeft? maak k...
€ 1.899 € 1.449
25%
korting
korting
Boxspring Chloe 160x200 bouclé met opbergruimte | NADUVI Collection
bent u op zoek naar het perfecte bed dat aan uw hoogste verwachtingen voldoet op het gebied van com...
€ 1.449 € 1.099