Bouclé gestoffeerd bed Lennon met opbergruimte

Bouclé gestoffeerd bed Lennon met opbergruimte

€ 1.399
bouclé gestoffeerd bed lennon met opbergruimte

Afmetingen
Ligvlak: B 200 cm, L 200 cm Totaal: B 268 cm, L 243 cm Hoofdeinde totaal: B 268 cm, H 92 cm, D 24 cm Hoofdeinde losse onderdelen: alle B 134 cm, H 92 cm, D 24 cm Inlegdiepte voor de lattenbodem: H 15 cm Hoogte bedframe: 35 cm Breedte bedframe: 18 cm
EAN
4099983441999
Verzendkosten
4999

Categorie
Beds&Accessories|Beds&Bed Frames
Kleur
Groen
Beschrijving
Onze bestverkochte LENNON serie, inspireert als modulaire bank en als gestoffeerd bed. De knusse gestoffeerde bedden zijn verkrijgbaar met en zonder opbergruimte en in verschillende kleuren en stoffen. De brede, gestoffeerde frames zijn ideaal om je smartphone of afstandsbediening in op te bergen en het rijkelijk gestoffeerde hoofdbord is supercomfortabel om tegenaan te leunen tijdens het lezen, tv kijken of ontbijten op bed. LENNON is gewoon het toppunt van gezelligheid. Geleverd inclusief latt

Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

PLY - Wit
10%
korting

PLY - Wit

muuto ply vloerkleed large wit...

€ 1.195 € 1.075,50
MOMO Rugs - Elgin Petrol/Pink -

MOMO Rugs - Elgin Petrol/Pink -

decoratieve viscose -tapijten met contrasterende rand met franjes *bepaalde maten en kleuropties zi...

Hanse Home - Elle Decoration Perles Shortpile Rug Onyx Beige Cream - 160x235 cm

breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...

Hanse Home - Reversible carpet In- & Outdoor Palma - 80x250 cm