Teddy eenpersoonsbed Ebba met opbergruimte
Teddy eenpersoonsbed Ebba met opbergruimte
€ 769
bouclé eenpersoonsbed ebba met opbergruimte
Afmetingen
Ligvlak: L 200 cm, B 90 cm Totale afmetingen: L 217 cm, B 104 cm Hoofdbord: B 104 cm, H 90 cm, D 9 cm Hoogte opbergruimte: H 29 cm Poten: H 6 cm Het bed biedt de mogelijkheid om de lattenbodems in 3 verschillende hoogtes te monteren. Hierdoor kun je
EAN
4099983398545
Verzendkosten
4999
Categorie
Beds&Accessories|Beds&Bed Frames
Kleur
Wit
Beschrijving
Elegant&praktisch niet mogelijk? Natuurlijk wel! De gestoffeerde bedden uit de EBBA-serie zijn allrounders en verbergen voldoende opbergruimte onder de lattenbodem. Extra eyecatcher: het halvemaanvormige hoofdbord. Verkrijgbaar in verschillende stofsoorten en kleuren. Geleverd inclusief lattenbodem maar exclusief matras. Het gestoffeerde bed heeft een opbergfunctie. Made in Europe
Meer informatie
Bekijk ook
Zuiver donzen cassette-dekbed Premium, extra warm
zuiver donzen cassette-dekbed premium, extra warm...
18%
korting
korting
Tell Me More Dino kussenhoes 40x60 cm Block print navy
tell me more dino kussenhoes 40x60 cm block print navy...
€ 39,90 € 32,90
Hanse Home - Tufted Carpet in Wool-Look - 60x90 cm
breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...
€ 39,90
10%
korting
korting
Linie Design Rainbow vloerkleed Cactus, 140x200 cm
linie design rainbow vloerkleed cactus, 140x200 cm...
€ 210 € 189