Bosch UniversalHedgePole 18 2,5 Ah Accu (2x) Starterspakket

Bosch UniversalHedgePole 18 2,5 Ah Accu (2x) Starterspakket

€ 182
snoei hoge heggen draadloos en zonder onderbrekingen met het bosch universalhedgepole 18 2,5 ah accu (2x) starterspakket. je krijgt een telescopische heggenschaar, 2 accu's van 2,5 ah en 2 laders. de steel van de heggenschaar schuif je uit tot 2,6 meter, waardoor je geen ladder nodig hebt. met het lemmet van 43 centimeter snoei je middelgrote stukken heg in een beweging. ook snijd je takken tot 16 millimeter dik door. snoei met de draaibare kop in verschillende hoeken zonder dat je zelf in een moeilijke houding staat. de heggenschaar en accu's horen bij het bosch power for all 18v accu platform. je gebruikt de accu's daardoor ook met ander (tuin)gereedschap van dit platform.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Bosch
Categorie
Tuingereedschap
Bezorginformatie
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Verzendkosten
18200

Korte beschrijving
Je snoeit zonder onderbrekingen met de reserve accu.Snoei ook de bovenkant van de heg zonder ladder door de telescopische steel.Draai het handvat, zodat je altijd in een fijne houding werkt en ook lastige hoeken van de heg snoeit.Door het gewicht van 5,3 kilogram voelt de heggenschaar zwaar als je er lang mee werkt.
Type
heggenscharen
Merk
Bosch
Beoordeling
0


Bekijk meer informatieMeer informatie
Coolblue

Coolblue

coolblue.nl

Coolblue is dé elektronicawinkel waar service, innovatie en plezier samenkomen. Sinds 1999 helpt Coolblue klanten in Nederland, België en Duitsland met het kiezen, kopen, bezorgen en installeren van hun favoriete producten — altijd met een persoonlijke aanpak en een flinke dosis humor. Met eigen bezorging, klantenservice en winkels zorgt Coolblue voor een vlekkeloze ervaring van begin tot eind. Slim, snel en duurzaam: Coolblue doet alles voor tevreden klanten. Alles voor een glimlach.

Bekijk ook

Gallagher Duopack TurboLine Cord Terra (2x500m) - Robuuste stroomgeleiding in terra kleur

Gallagher Duopack TurboLine Cord Terra (2x500m) - Robuuste stroomgeleiding in terra kleur

turboline cord (terra, duopack 2x 500 meter)turboline cord is bedoeld voor permanente paarden- en v...

Geleiderplaat

Geleiderplaat

het betreft hier een geleiderplaat, dit is een origineel product van 522 91 35-01. met het artikeln...

Briggs & stratton brandstofdop rood

Briggs & stratton brandstofdop rood

het betreft hier een briggs & stratton brandstofdop rood. met het artikelnummer 591003. normaliter ...

Petzl Jane-I 100 cm Wit/Grijs – Dynamische, niet-verstelbare leeflijn

Petzl Jane-I 100 cm Wit/Grijs – Dynamische, niet-verstelbare leeflijn

het betreft hier een petzl jane-i 100 cm wit/grijs – dynamische, niet-verstelbare leeflijn , dit is...