Barrel ketting Vintage, met Swarovski-kristallen

Barrel ketting Vintage, met Swarovski-kristallen

(Tijdelijk) uitverkocht

de ketting is gemaakt van kleine tonnetjes bezet met zwarte en grijze kristallen van swarovski en heeft een toggle sluiting. afgewerkt met een 14-karaats gouden plating is dit sieraad een echte schat voor je sieradencollectie. draag de ketting met de bijpassende armband, oorbellen of ring om echt een statement te maken.
Bekijk in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Goud Grijs Zwart
Merk
Otazu
Categorie
Woontextiel
EAN
8718867043604
Verzendkosten
499

Categorie
Jewelry|Necklaces
Kleur
Goudkleurig, Zwart, Grijs
Beschrijving
De ketting is gemaakt van kleine tonnetjes bezet met zwarte en grijze kristallen van Swarovski en heeft een toggle sluiting. Afgewerkt met een 14-karaats gouden plating is dit sieraad een echte schat voor je sieradencollectie. Draag de ketting met de bijpassende armband, oorbellen of ring om echt een statement te maken.


Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Easy Living - Vloerkleed Vigo Green -

Easy Living - Vloerkleed Vigo Green -

breng een natuurlijke textuur en boho-look naar elke kamer met vigo. vermaakt in india van een mix ...

MOMO Rugs - Arc de Sant Purple - 170x240 cm Vloerkleed

MOMO Rugs - Arc de Sant Purple - 170x240 cm Vloerkleed

met het laagpolig vloerkleed momo rugs arc de sant purple til je jouw interieur naar een hoger nive...

Hanse Home - Elle Decoration Gallery High Pile Rug Chappe Cream White - 120x170 cm

Hanse Home - Elle Decoration Gallery High Pile Rug Chappe Cream White - 120x170 cm

breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...

Dubbelzijdige katoenen kussenhoes Nika

Dubbelzijdige katoenen kussenhoes Nika

de kussenhoes met gestructureerde voorkant heeft een knoopsluiting en is gemaakt in portugal....