Badkamerspiegel Sapho Gemini II 130x60 cm LED-Strips
18%
korting
korting
Badkamerspiegel Sapho Gemini II 130x60 cm LED-Strips
€ 459 € 379
Ontvang prijs alert
Badkamerspiegel Sapho Gemini II 130x60 cm LED-Strips Bent u nog opzoek naar een eenvoudige en praktische spiegel? Dan is deze beauty wel iets voor u! Deze rechthoekige badkamerspiegel behoort tot de Gemini II-serie en heeft een breedte van 130 cm, een hoogte van 60 cm en met een complete diepte van 2 cm. Naast badkamerspiegel kan dit fraaie artikel ook fungeren als spiegel voor in de gang, woonkamer of in een andere gewenste ruimte in uw woning. De spiegel kan zowel horizon als verticaal geplaatst worden. GEMINI-spiegels zijn uitgerust met LED-strips die de badkamer verlichten met helder, homogeen licht. Hun lange levensduur (ongeveer 30.000 uur) en een laag stroomverbruik zijn de belangrijkste voordelen ten opzichte van conventionele fluorescentielampen. Het licht dat door de geschuurde voorkant wordt uitgestraald, geeft de badkamer een zacht licht. Specificaties Badkamerspiegel 130x60 cm LED-Strips Sapho Gemini II: - Merk: Sapho - Serie: Gemini II - Materiaal: Aluminium - Kleur: Aluminium - Hoogte: 60 cm - Breedte: 130 cm - Dikte: 2 cm - Stroomverbruik: 15 W / m - Lichtstroom: 480 lm / m - Zonder schakelaar - de spiegel is verbonden met een externe schakelaar - Lichtkleur: Dag wit - Kleurtemperatuur: 4000 - 5000 K - Chip: SMD 3528 LED Epistar - Aantal LED's: 60 / m - Voedingsspanning: 12 V / DC - Levensduur: 30.000 uur - Stralingshoek: 120 ° - Werktemperatuur: -20 ° C tot 50 ° C - Bandbreedte: 8 mm - LED-stuurprogramma 230V / 12V, IP44 - Fabrieksgarantie: 2 jaar
EAN
8590913826023
Bezorginformatie
14 dagen
Bekijk ook
16%
korting
korting
Doucherek BWS Nero voor Douchewand 52x23x12 cm Mat Zwart
Doucherek Boss & Wessing Nero voor Douchewand 52x23x12 cm Mat Zwart Het Nero doucherekje van het me...
€ 59 € 50
18%
korting
korting
Glashouder Sapho Soul Hangend 8.8x13.6x8.6 cm Chroom
Glashouder Sapho Soul Hangend 8.8x13.6x8.6 cm Chroom Deze luxe glashouder is van het merk Sapho en ...
€ 96 € 79
18%
korting
korting
Spiegel Martens & Meijer Lissabon 140x80 Cm Met Indirecte Verlichting En Spiegelverwarming Goud
spiegel martens design lissabon 140x80 cm met indirecte verlichting en spiegelverwarming goud bent ...
€ 1.721,78 € 1.422,96
Differnz Klassieke Badkamerspiegel - Rond - Wit - Ø60 Cm
maak jouw badkamer helemaal af met de differnz rond spiegel. deze stijlvolle ronde spiegel met een ...
€ 66,30