Baba

Baba

€ 17
alzheimer: een langzame dood van herinneringen. 

dit boek is een ode aan baba, de man die ons alles heeft geleerd over het leven, liefde, doorzettingsvermogen en geduld. hij was niet alleen onze vader, maar ook een leermeester en steunpilaar, wiens aanwezigheid altijd warmte en wijsheid bracht. 
we koesteren de herinneringen aan de momenten die we samen deelden: de gesprekken, de lach, en de wijze raad die hij gaf als we het niet meer wisten. baba was de kern van ons gezin, het bindende element.
hij leerde ons liefde te geven, niet alleen aan elkaar, maar ook aan het leven. hij liet ons zien wat het betekent om door te zetten en volharding te tonen, zelfs in moeilijke tijden.
het belangrijkste wat hij ons bijbracht, was geduld – met onszelf, anderen en met de tijd. maar de tijd is niet altijd onze vriend geweest. langzaam begon baba, die ooit zo sterk leek, te veranderen door een ziekte die zijn kracht en woorden afnam. zijn blik werd vaag en zijn gedachten ongrijpbaar.
ondanks de ziekte blijft baba ons inspireren. zijn lessen zijn nog steeds zichtbaar in hoe we met elkaar omgaan, in het lachen om kleine dingen, en in hoe we samen verder gaan.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Categorie
Boeken
EAN
9789403799490
Bezorginformatie
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, volgende dag in huis

Categorie
Boeken
Titel Boek
Baba
Auteur
Kristine Yaramis
Genre
Literatuur
Taal
Nederlands
Artikelnummer
9789403799490


Bekijk meer informatieMeer informatie
Bruna

Bruna

bruna.nl

Bruna is al sinds 1868 dé autoriteit op het gebied van lezen en schrijven in Nederland. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste bestsellers om heerlijk mee op de bank te kruipen, schoolspullen, kantoorartikelen voor je thuiswerkplek of een origineel cadeau: bij Bruna slaag je altijd. Met een enorme collectie boeken, tijdschriften, wenskaarten en papierwaren, zowel in de winkel als online, brengt Bruna inspiratie en ontspanning direct naar je toe.

Bekijk ook

de beste 50 van Stine Jensen

de beste 50 van Stine Jensen

ter gelegenheid van haar vijftigste verjaardag staat filosoof stine jensen stil bij ouder worden. w...

Viktor: Mijn 100 spelletjes

Viktor: Mijn 100 spelletjes

viktor is een kleine eenhoorn. hij lijkt op alle andere eenhoorns, maar toch niet helemaal. zijn re...

Moralia VII: Psychologie ethica

Moralia VII: Psychologie ethica

in dit deel psychologie en ethica treedt plutarchus op als psychotherapeut en geeft hij adviezen en...

't Is Nooit Saai!

't Is Nooit Saai!

'je moet die verhalen van de oudjes eens opschrijven' deze opmerking leidde tot het vastleggen van ...