Audo Copenhagen Harbour stoel zwarte poten Khaki
9,7%
korting
korting
Audo Copenhagen Harbour stoel zwarte poten Khaki
€ 309 € 279
audo copenhagen harbour stoel zwarte poten khaki
EAN
5709262033713
Bekijk ook
24%
korting
korting
Set van 4 eetkamerstoelen Mana velvet | ML-Design
ontdek ultiem comfort in je eetkameromgeving met onze exclusieve eetkamerstoelenset! onze stoelen z...
€ 290,19 € 223,22
HAY J77 stoel - Beuken natuur
de eetkamerstoel van beukenhout is een nieuwe editie van de scandinavische designklassieker j77 van...
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Noto
een eerste indruk maak je maar een keer. en met de noto-stoel is die eerste indruk meteen goed. all...
€ 319 € 287
Goossens Eetkamerstoel Lewise beige stof leuning en met wielen, stijlvol landelijk
beige eetkamerstoel lewise zonder armleuning zorgt voor stijlvolle etentjes met familie en vrienden...