Astev Rimless Wandcloset Tornado BWS Flush Mat Wit Met Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Wit
18%
korting
korting
€ 569 € 470
Ontvang prijs alert
astev rimless wandcloset tornado bws flush mat wit met flatline toiletzitting softclose en quick release mat wit dit prachtige wandcloset bevorderd het schoonmaakgemak. een spoelrand is lastig te reinigen en schoon te houden, het is de plek voor vuil en bacterien. daarom heeft wiesbaden ook closets zonder spoelrand in het assortiment. dit maakt het wandcloset uniek en hygienisch. daarnaast kunt u met alle gemak onder de toilet schoonmaken, doordat deze closet een stukje boven de vloer hangt. het closet wordt aan de wand bevestigd met een blinde ophanging waardoor u de bevestiging niet ziet zitten. dit toilet heeft een diepspoeling. vanaf de aansluiting aan de muur is het toilet 52.5 cm diep. dit wandcloset wordt geleverd inclusief zitting. de zitting is door het quick-release systeem gemakkelijk weg te halen. dit is vooral erg handig wanneer je het closet goed wilt schoonmaken. het soft-close systeem zorgt ervoor dat de zitting altijd rustig zakt en niet met een klap neerkomt op het closet. specificaties astev rimless wandcloset tornado bws flush mat wit met flatline toiletzitting softclose en quick release mat wit hoogte: 35 cm breedte: 36 cm diepte: 52 cm materiaal: keramiek kleur: mat wit randloos: ja diepspoel of vlakspoel: diepspoel incl. zitting: ja softclose: ja quick-release: ja h.o.h pot-zitting: 18 cm fabrieksgarantie: 2 jaar
Producteigenschappen:
Kleur
Wit
Merk
Boss & Wessing
Categorie
Toilet
Beschikbaarheid
EAN
8719304293804
Bezorginformatie
1 dag
Categorie
Hangtoilet
{properties|color|value}
Mat Wit
Merk
Boss & Wessing
Meer informatie
Bekijk ook
18%
korting
korting
Toiletborstelhouder Smedbo Home 38 cm met Glas Wandmodel Mat Messing
€ 154 € 126,45
18%
korting
korting
Drukplaat BWS Toon Chroom
€ 42,28 € 34,95
18%
korting
korting
Wandhanddouchehouder Wiesbaden Caral Kunststof Mat Zwart
€ 21,35 € 17,65
Tiger Wc-borstel Met Houder Carv - Rvs/abs - Vrijstaand - Zwart
€ 34,49