Astev Rimless Wandcloset Tornado BWS Flush Mat Wit Met Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Wit

18%
korting

€ 569 € 470
Ontvang prijs alert
astev rimless wandcloset tornado bws flush mat wit met flatline toiletzitting softclose en quick release mat wit dit prachtige wandcloset bevorderd het schoonmaakgemak. een spoelrand is lastig te reinigen en schoon te houden, het is de plek voor vuil en bacterien. daarom heeft wiesbaden ook closets zonder spoelrand in het assortiment. dit maakt het wandcloset uniek en hygienisch. daarnaast kunt u met alle gemak onder de toilet schoonmaken, doordat deze closet een stukje boven de vloer hangt. het closet wordt aan de wand bevestigd met een blinde ophanging waardoor u de bevestiging niet ziet zitten. dit toilet heeft een diepspoeling. vanaf de aansluiting aan de muur is het toilet 52.5 cm diep. dit wandcloset wordt geleverd inclusief zitting. de zitting is door het quick-release systeem gemakkelijk weg te halen. dit is vooral erg handig wanneer je het closet goed wilt schoonmaken. het soft-close systeem zorgt ervoor dat de zitting altijd rustig zakt en niet met een klap neerkomt op het closet. specificaties astev rimless wandcloset tornado bws flush mat wit met flatline toiletzitting softclose en quick release mat wit hoogte: 35 cm breedte: 36 cm diepte: 52 cm materiaal: keramiek kleur: mat wit randloos: ja diepspoel of vlakspoel: diepspoel incl. zitting: ja softclose: ja quick-release: ja h.o.h pot-zitting: 18 cm fabrieksgarantie: 2 jaar
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Wit
Merk
Boss & Wessing
Categorie
Toilet
EAN
8719304293804
Bezorginformatie
1 dag

Categorie
Hangtoilet
{properties|color|value}
Mat Wit
Merk
Boss & Wessing

Bekijk meer informatieMeer informatie
Tegeldepot

Tegeldepot

tegeldepot.nl

Bij Tegeldepot vindt u een ruim assortiment sanitair en accessoires voor een scherpe prijs. Dankzij ons brede aanbod bent u bij ons altijd aan het juiste adres, ongeacht uw smaak, budget of de grootte van uw badkamer of toilet.

Bekijk ook

Inbouwspot Häsler Ferrara Incl. Fase Aansnijding Dimbaar 6,8 cm 4 Watt Helder Wit RVS Set 5x
18%
korting

€ 313,99 € 259,49
Inbouwspot Häsler Tordera Incl. Fase Aansnijding Dimbaar 8 cm 4 Watt Helder Wit RVS Set 9x
18%
korting

€ 687,15 € 567,90
Onderkast INK 2 laden greeploos met houten keerlijst 70 cm x 45 cm x 52 cm Houtskool eiken 1257118
18%
korting

€ 1.038 € 857,30