Astev Rimless Wandcloset BWS Mat Zwart Met Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Zwart
18%
korting
korting
€ 569 € 470
Ontvang prijs alert
astev rimless wandcloset bws mat zwart met flatline toiletzitting softclose en quick release mat zwart dit prachtige wandcloset bevorderd het schoonmaakgemak. een spoelrand is lastig te reinigen en schoon te houden, het is de plek voor vuil en bacterien. daarom heeft bws ook closets zonder spoelrand in het assortiment. dit maakt het wandcloset uniek en hygienisch. daarnaast kunt u met alle gemak onder de toilet schoonmaken, doordat deze closet een stukje boven de vloer hangt. het closet wordt aan de wand bevestigd met een blinde ophanging waardoor u de bevestiging niet ziet zitten. dit toilet heeft een diepspoeling. vanaf de aansluiting aan de muur is het toilet 52 cm diep. dit wandcloset wordt geleverd inclusief zitting. de zitting is door het quick-release systeem gemakkelijk weg te halen. dit is vooral erg handig wanneer je het closet goed wilt schoonmaken. het soft-close systeem zorgt ervoor dat de zitting altijd rustig zakt en niet met een klap neerkomt op het closet. specificaties astev rimless wandcloset bws mat zwart met flatline toiletzitting softclose en quick release mat zwart hoogte: 35 cm breedte: 35,5 cm diepte: 52 cm materiaal: keramiek kleur: mat zwart randloos: ja diepspoel of vlakspoel: diepspoel incl. zitting: ja softclose: ja quick-release: ja h.o.h pot-zitting: 18 cm fabrieksgarantie: 2 jaar
Eigenschappen:
Kleur
Zwart
Merk
Boss & Wessing
Beschikbaarheid
EAN
8719304293798
Bezorginformatie
1 dag
Meer informatie
Bekijk ook
18%
korting
korting
BWS Wandcloset Eva | Excl. Zitting | Met RVS sproeier | Goud Versiering
€ 315 € 260
18%
korting
korting
Wandcloset BWS Turbo Rimless 53x34cm Mat Wit (met Softclose Zitting)
€ 1.306,71 € 1.079,93
50%
korting
korting
Duravit SensoWash Starck F Plus douchewc - 37.8x57.5cm - spoelrandloos - met closetzitting - Automatisch openen/sluiten van deksel - glans wit 650000012004320
€ 6.031,85 € 3.059
2,7%
korting
korting
Vesta Rimless Wandcloset Tornado Wiesbaden Flush Mat Wit Met Flatline Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Wit
€ 523 € 509