Afdekplaat INK t.b.v. onderkast hout decor 180 cm x 45 cm x 2 cm Houtskool eiken 1257288
18%
korting
korting
€ 316 € 260,82
Ontvang prijs alert
ink afdekplaat 180x45 cm t.b.v. onderkast hout decor houtskool eiken 1257288
EAN
8719304763901
Bezorginformatie
2 dagen
Bekijk ook
8,6%
korting
korting
Toiletborstelset Haceka Mezzo Hangend Chroom
Toiletborstelset Haceka Mezzo Hangend Chroom Vrijstaande, vierkante toiletborstelset in de kenmerke...
€ 69,99 € 63,95
24%
korting
korting
Badkamerstoel Verstelbaar BWS Ludo Wit
Badkamerstoel Verstelbaar Boss & Wessing Ridder Sam Wit Deze badkamerstoel is ideaal voor extra vei...
€ 113,89 € 87
18%
korting
korting
Onderkast Gliss Design Heronimus 160x45x35 cm 2 Laden Met Topplaat Black Veneer
onderkast gliss design heronimus 160x45x35 cm 2 laden met topplaat black veneer deze onderkast is v...
€ 2.332,88 € 1.928
18%
korting
korting
Mondiaz KURVE 160 cm Onderkast Greeploos 1 Lade Met Deuren Walnut, Wastafel Solid Surface Midden Urban 0 Kraangaten Zonder Spiegel (KRVBGM160L R1L2D0KM-Wal/Urb)
ontdek de tijdloze elegantie van kurve. het ultieme badmeubel dat je badkamer transformeert tot een...
€ 4.042,61 € 3.341