&Tradition Inland AV22 2-zitsbank Noble läder svart-warm black
8,3%
korting
korting
€ 5.390 € 4.941
&tradition inland av22 2-zitsbank noble lader svart-warm black
EAN
5705385037157
Categorie
Meubilair - Banken & fauteuils - Bankstellen
Kleur
Zwart
Merk
&Tradition
Meer informatie
Bekijk ook
NOUS Living rond element Newton
de newton serie van nous living is een modulaire bank! dit houdt in dat je met de losse elementen z...
Bank-bed fluweel, mousse Cécilia
met zijn lage rugkussens en ruwe boorden garandeert deze omvormbare bank cecilia u een mooi design ...
€ 2.009
Braden gestoffeerde 3-zitsbank donkergrijs met houten poten - 216 cm
de braden 3-zits bank van rowico home is een tijdloos ontwerp dat moeiteloos in elk interieur past....
€ 1.349