Vipp 466 Lodge Loungestoel

10%
korting

Vipp 466 Lodge Loungestoel

€ 2.195 € 1.975,50
Ontvang prijs alert
vipp466 lodge loungestoel - soprano 03 / donker eiken

EAN
5705953198174

Bekijk meer informatieMeer informatie
MisterDesign

MisterDesign

misterdesign.nl

Het is super hip tegenwoordig om een kookeiland of bar met barkrukken of barstoelen te hebben. Maar welke barstoelen moet…

Bekijk ook

Goossens Eetkamerstoel Oliver bruin microvezel met armleuning en met wielen, stijlvol landelijk

Haal comfort in huis met de eetkamerstoel Oliver. Deze moderne eetkamerfauteuil heeft een microveze...

Jesper Home Eetkamerstoel 'Noto' Slide Rose, kleur Petal Pink
5%
korting

jesper home eetkamerstoel noto slide rose goldeen eerste indruk maak je maar 1 keer. en met die eer...

Nino-Otis barkruk taupe melange - wit onderstel - 65 cm

Nino-Otis barkruk taupe melange - wit onderstel - 65 cm

stijlvolle taupe barkruk met scandinavisch design. de nino-otis barkruk in taupe straalt rust en wa...

Set van 2 stoelen, Humphrey

Set van 2 stoelen, Humphrey

2 stoelen humphrey. elegante gekruiste rugleuning en comfortabele zitting met een lichte vulling.om...