Astep - Model 2042/6 Plafondlamp Black

€ 3.688
model 2042/6 plafondlamp zwart heeft een tijdloze kosmische elegantie met een verleidelijke harmonie tussen de perfecte bolvormige lichtbronnen en het monochrome stalen statief waaromheen ze dansen. het licht van de maan was een bron van eeuwige inspiratie voor de legendarische oprichter van arteluce, gino sarfatti. de universele esthetiek van het sierlijke hemellichaam is gevangen in de zachte, comfortabele gloed die uit de mooie opalen glazen bollen komt. deze werkelijk tijdloze schoonheid van een lamp zal gegarandeerd elk huis sieren, zowel klassiek als beide. model 2042 voegt een bijzonder effectieve toets van italiaanse stijl en kwaliteit toe wanneer hij boven de eettafel, in de woonkamer of zelfs in de hal wordt opgehangen. beleef hier model 2042 in verschillende prachtige vormen en formaten
Bestel in webshop

Eigenschappen:

Kleur
Zwart
Merk
Astep

Bekijk meer informatieMeer informatie
Lampenmaster

Lampenmaster

lampenmaster.nl

Lampenmaster is een online webshop voor designlampen van de merken Louis Poulsen, Fritz Hansen, Flos, Foscarini, Secto, &tradition en nog veel meer. Lampenmaster heeft een grote winkel in Denemarken.

Bekijk ook

10%
korting

Axo Light Nelly S - vierkante wandlamp met stof 100 cm

€ 481,58 € 433,37

Elobra Plafondlamp afbeelding wolk Space Mission, blauw

Plafondlamp Roma | Alygn

44%
korting

Arcchio - Hinka Round Plafondlamp H18 Black