Astep - Model 2042/6 Plafondlamp Black
€ 3.688
model 2042/6 plafondlamp zwart heeft een tijdloze kosmische elegantie met een verleidelijke harmonie tussen de perfecte bolvormige lichtbronnen en het monochrome stalen statief waaromheen ze dansen. het licht van de maan was een bron van eeuwige inspiratie voor de legendarische oprichter van arteluce, gino sarfatti. de universele esthetiek van het sierlijke hemellichaam is gevangen in de zachte, comfortabele gloed die uit de mooie opalen glazen bollen komt. deze werkelijk tijdloze schoonheid van een lamp zal gegarandeerd elk huis sieren, zowel klassiek als beide. model 2042 voegt een bijzonder effectieve toets van italiaanse stijl en kwaliteit toe wanneer hij boven de eettafel, in de woonkamer of zelfs in de hal wordt opgehangen. beleef hier model 2042 in verschillende prachtige vormen en formaten
Bekijk ook
10%
korting
korting
Axo Light Nelly S - vierkante wandlamp met stof 100 cm
€ 481,58 € 433,37
Elobra Plafondlamp afbeelding wolk Space Mission, blauw
€ 164,90
Plafondlamp Roma | Alygn
44%
korting
korting
Arcchio - Hinka Round Plafondlamp H18 Black
€ 50 € 28