Vloerlamp Pied van Crosby Studios

Vloerlamp Pied van Crosby Studios

€ 449
westwing x crosby studios. ontworpen door harry nuriev. een gedurfde herinterpretatie van ons kenmerkende ron-ontwerp, de pied-vloerlamp transformeert een vertrouwde vorm in een sculpturaal statement-stuk. volledig bekleed met tactiele bouclé is de cilindrische voet en ronde kap omhuld met het kenmerkende dambordpatroon van crosby studios - een visuele eerbetoon aan het photoshop-transparant raster, het digitale blanco vel waar creatieve processen beginnen. minimalistisch maar karaktervol, dit stuk voegt dimensie, zachtheid en onverwachte persoonlijkheid toe aan elke hoek van de kamer. meer dan een lichtbron, pied is een verlicht kunstwerk. de vloerlamp heeft een tuimelschakelaar op de kabel om hem aan en uit te zetten.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Westwing Collection
Categorie
Lichtbronnen & Toebehoren
EAN
4099983995102
Verzendkosten
EUR

Categorie
Lighting|Lamps
Beschrijving
Westwing x Crosby Studios. Ontworpen door Harry Nuriev. Een gedurfde herinterpretatie van ons kenmerkende Ron-ontwerp, de PIED-vloerlamp transformeert een vertrouwde vorm in een sculpturaal statement-stuk. Volledig bekleed met tactiele bouclé is de cilindrische voet en ronde kap omhuld met het kenmerkende dambordpatroon van Crosby Studios - een visuele eerbetoon aan het Photoshop-transparant raster, het digitale blanco vel waar creatieve processen beginnen. Minimalistisch maar karaktervol, dit s


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

OSRAM LED Vintage B28 E14 3,5W 922 Spiraal gloeidraad goud dimbaar

OSRAM LED Vintage B28 E14 3,5W 922 Spiraal gloeidraad goud dimbaar

de verlichtingsspecialist met 50.000 stijlvolle lampen. als europese marktleider met 5 miljoen tev...

Louis Poulsen - Panthella Vloerlamp Overig Trompet

Louis Poulsen - Panthella Vloerlamp Overig Trompet

de panthella tafel-, en vloerlampen zijn in 1971 door verner panton ontworpen en zijn nog steeds tw...

Nordlux Link Connect - rail accessoires - 6,5 x 3,5 x 1,8 cm - zwart
18%
korting

Nordlux Link Connect - rail accessoires - 6,5 x 3,5 x 1,8 cm - zwart

nordlux link connect - rail accessoires - 6,5 x 3,5 x 1,8 cm - zwart...

Philips Ledlamp Warm Wit E14 0,9w

Philips Ledlamp Warm Wit E14 0,9w

deze ledlichtbron van philips is geschikt voor lampen met een e14 fitting en heeft een diameter van...