Vaas Knabstrup, H 20 cm

Vaas Knabstrup, H 20 cm

€ 37,99
door de jaren heen heeft knabstrup keramik een indrukwekkende variatie aan mooie vazen in verschillende designs geproduceerd. we zijn vooral trots op een vaas die oorspronkelijk eind jaren 40 werd ontworpen. met zijn elegante en klassieke vorm belichaamt hij een tijdloos stuk keramische kunst dat ook in de toekomst zijn stijl zal behouden. de vaas is momenteel verkrijgbaar in moderne scandinavische tinten die perfect passen bij ons eenvoudige maar cozy interieur. het design van de knabstrup-vaas zorgt niet alleen voor een aantrekkelijke presentatie, maar laat ook seizoensboeketten en groen op de mooiste manier zien.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Stelton
Categorie
Woonaccessoires
EAN
5713959021150
Verzendkosten
499

Categorie
Decor|Vases
Beschrijving
Door de jaren heen heeft Knabstrup Keramik een indrukwekkende variatie aan mooie vazen in verschillende designs geproduceerd. We zijn vooral trots op een vaas die oorspronkelijk eind jaren 40 werd ontworpen. Met zijn elegante en klassieke vorm belichaamt hij een tijdloos stuk keramische kunst dat ook in de toekomst zijn stijl zal behouden. De vaas is momenteel verkrijgbaar in moderne Scandinavische tinten die perfect passen bij ons eenvoudige maar cozy interieur. Het design van de Knabstrup-vaas


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Vitra Silhouettes decoratieve figuren - meermin

Vitra Silhouettes decoratieve figuren - meermin

oorspronkelijk werd voor de inrichting van het new yorkse restaurant „la reserve“ werden decoratiev...

Decoratief dienblad Dune

Decoratief dienblad Dune

ontwerp: mario bellini 2009 wat is een dienblad voor als het niet de mensen die het zien, aanraken,...

Decoratief dienblad Dune

Decoratief dienblad Dune

ontwerp: mario bellini 2009 wat is een dienblad voor als het niet de mensen die het zien, aanraken,...