Topper hoeslaken Biba, flanel
Topper hoeslaken Biba, flanel
€ 17,99
Afmetingen
B 160 cm, L 200 cm, H 15 cm
EAN
4099983357474
Verzendkosten
499
Categorie
Linens&Bedding|Bedding|Bed Sheets
Beschrijving
Als de nachten koeler worden, kruipen we heerlijk weg in het BIBA flanellen beddengoed. Waarom flanel? Het zacht geruwde katoen is bijzonder zacht, absorberend en voelt nooit koel aan, zelfs niet bij temperaturen onder nul. Breng nu de slaapkamer op een gezellige koers met ons tijdloos elegant bedlinnen. Verkrijgbaar in vele kleuren. - Flanellen hoeslakens met elastische band rondom - Geschikt voor een matrashoogte van max. 15 cm - Gemaakt in Portugal
Meer informatie
Bekijk ook
13%
korting
korting
Chhatwal & Jonsson Una wollen vloerkleed 230x320 cm Rust-beige-off white
chhatwal & jonsson una wollen vloerkleed 230x320 cm rust-beige-off white...
€ 1.349 € 1.175,20
3,9%
korting
korting
Layered Teklan frame wollen vloerkleed Mulberry sky, 140x200 cm
layered teklan frame wollen vloerkleed mulberry sky, 140x200 cm...
€ 899 € 864
Easy Living - Vloerkleed Ives Grey -
hard dragen soft touch cotton chenille en jute flat weave maten beschikbaar 100 × 150 | 120 × 170 |...
Hanse Home - Flatwoven Runner for In & Outdoor Sisal-Look - 80x450 cm
breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...
€ 149,90