Serax x Kelly Wearstler, porseleinen espressoschotels Zuma, 2-delig

Serax x Kelly Wearstler, porseleinen espressoschotels Zuma, 2-delig

(Tijdelijk) uitverkocht

kelly wearstler werd geïnspireerd door de principes van bauhaus en ontwikkelde aanvankelijk een digitaal grafisch patroon voor het ontwerp van zuma - haar collectie porseleinen serviesgoed. elk patroon wordt met de hand op de stukken gedrukt, waardoor ze er handgeschilderd uitzien voordat het glazuur wordt aangebracht.
Bekijk in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Serax
Categorie
Woontextiel
EAN
5400959058865
Verzendkosten
499

Categorie
Kitchen&Dining|Tableware|Drinkware|Coffee&Tea Cups
Beschrijving
Kelly Wearstler werd geïnspireerd door de principes van Bauhaus en ontwikkelde aanvankelijk een digitaal grafisch patroon voor het ontwerp van ZUMA - haar collectie porseleinen serviesgoed. Elk patroon wordt met de hand op de stukken gedrukt, waardoor ze er handgeschilderd uitzien voordat het glazuur wordt aangebracht.


Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Misha vloerkleed crème - 230 x 160 cm

Misha vloerkleed crème - 230 x 160 cm

het misha vloerkleed van nest living is een modern vloerkleed dat zowel decoratief als functioneel ...

Gestoffeerd bed Tayla van bouclé

Gestoffeerd bed Tayla van bouclé

mogen we even voorstellen? tayla - het unieke ontwerp met ronde, gestoffeerde bubbels creëert een m...

HKliving Striped monochrome kussen 40x70 cm Grey
11%
korting

HKliving Striped monochrome kussen 40x70 cm Grey

hkliving striped monochrome kussen 40x70 cm grey...