NORR11 Buffalo stoel Eikenhout
20%
korting
korting
NORR11 Buffalo stoel Eikenhout
€ 1.069 € 855
norr11 buffalo stoel eikenhout
Producteigenschappen:
Kleur
Bruin - Beige
Merk
Norr11
Categorie
Stoelen
Beschikbaarheid
EAN
4251501633037
Categorie
Meubilair - Stoelen - Stoelen
Kleur
Bruin
Merk
NORR11
Meer informatie
Bekijk ook
Nora-Mia eetkamerstoel beige - zwart onderstel
de nora-mia eetkamerstoel van nolon is een comfortabele eetkamerstoel met armleuningen. de eetkamer...
€ 143,10
10%
korting
korting
Eetkamerstoel Nena-Liz | Nolon
een praktische en tegelijkertijd sfeervolle eetruimte creeer je met de nena-liz eetkamerstoel met k...
€ 109 € 98,10
30%
korting
korting
DELIFE Draaistoel Zelia-Flex met armleuning teddy beige kruisframe breed wit 360° draaibaar rocker-functie pocketveer kern
de zitschaal van stoel zelia is te herkennen aan de licht toelopende armleuningen en een siernaad...
€ 269,90 € 189,90
32%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Tome
maak kennis met de tome eetkamerstoel - de perfecte combinatie van comfort en stijl. verkrijgbaar i...
€ 319 € 217