Nikon Prostaff 5 12x50

Nikon Prostaff 5 12x50

€ 252
de nikon prostaff 5 12x50 heeft een maximale vergroting van 12 keer. met deze verrekijker bekijk je gemakkelijk dieren in de verte, zoals vogels in de lucht. speciale coatings op de lenzen verminderen reflecties. hierdoor is je beeld helder. met de dioptrieregelaar stel je de scherpte in op jouw ogen, bijvoorbeeld als je een oogafwijking hebt. dankzij de lange oogafstand gebruiken brildragers de kijker ook. je gebruikt de verrekijker zonder problemen op regenachtige dagen dankzij de waterdichte afwerking. dat is bijvoorbeeld handig als je exotische dieren bekijkt in een tropisch vakantiegebied. hij heeft een rubberen bekleding, waardoor je een stevige grip hebt. zo glijdt de kijker niet snel uit je handen.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Nikon
Categorie
Gadgets
Bezorginformatie
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Verzendkosten
25200

Korte beschrijving
Met de vergroting van 12 keer bekijk je onder andere vogels in de lucht.De speciale coatings op de lenzen gaan reflecties tegen, waardoor je beeld helder is.Door de waterdichte afwerking gebruik je deze kijker ook op regenachtige dagen.Je hebt een statiefadapter nodig voor bevestiging op een statief, deze wordt niet meegeleverd.
Type
verrekijkers
Merk
Nikon
Beoordeling
9.3


Bekijk meer informatieMeer informatie
Coolblue

Coolblue

coolblue.nl

Coolblue is dé elektronicawinkel waar service, innovatie en plezier samenkomen. Sinds 1999 helpt Coolblue klanten in Nederland, België en Duitsland met het kiezen, kopen, bezorgen en installeren van hun favoriete producten — altijd met een persoonlijke aanpak en een flinke dosis humor. Met eigen bezorging, klantenservice en winkels zorgt Coolblue voor een vlekkeloze ervaring van begin tot eind. Slim, snel en duurzaam: Coolblue doet alles voor tevreden klanten. Alles voor een glimlach.

Bekijk ook

Nikon Coolshot 20 GIII Laser Rangefinder

Nikon Coolshot 20 GIII Laser Rangefinder

met de nikon coolshot 20 giii laser rangefinder meet je de afstand tot de hole op de golfbaan. hier...

Vortex Solo Tactical R/T 8x36

Vortex Solo Tactical R/T 8x36

met de vortex solo 8x36 op zak, heb je altijd razendsnel je doel in beeld. deze compacte monoculair...

Vortex Diamondback HD 12x50 Verrekijker

Vortex Diamondback HD 12x50 Verrekijker

de vortex diamondback 12x50 is een dakkant verrekijker voor de jager. het hd glas zorgt voor een ge...

Primos pro mallard, trap

Primos pro mallard, trap

primos pro mallard wilde eenden lokfluitde primos pro mallard willde eenden lokfluit geeft een zeer...