Multicolour kussen met print
Multicolour kussen met print
€ 59,99
multicolour kussen met print van sissy-boy. het kussen heeft een multicolour design met een all-over mozaïek print in de kleuren donkerroze, bruin, oranje, groen en lichtroze. afmetingen: 60 cm x 60 cm. materiaal: 80% polyester, 20% katoen.
EAN
8720934267264
Bezorginformatie
13
Verzendkosten
350
Categorie
Kussens
Kleur
multicolor
Meer informatie
Bekijk ook
49%
korting
korting
Dekbedovertrekset Fiona | vtwonen bed&bath
dekbedovertrek flanel ochre is gemaakt van 100% katoenflanel met een mooie vintage look. deze winte...
€ 79,95 € 40,95
Green dekbedovertrek
ga jij voortaan elke nacht op vijf sterrenvakantie in je eigen bed?want dit dekbedovertrek is in po...
€ 129,95
Kayori Biologisch Shizu -Splittopper Hoeslaken-Perkal-200/210-220-Zilvergrijs
productvoordelen * gemaakt van 100% katoen-perkal * vochtabsorberend en ademend * gebruik van de be...
€ 89,95
15%
korting
korting
Sale - Kayori Elin - Dekbedovertrek - Katoensatijn - 200/200-220 - Offwhite
* hotelwaardige uitstraling * echte basic * licht glanzend * voelt heerlijk zacht aan * ademend en ...
€ 119,95 € 101,96