Müller Möbelwerkstätten Flai hoofdbord - antraciet - 180 x 200
€ 347
het hoofdbord is de perfecte accessoire voor het flai bed. verkrijgbaar in alle kleurvariaties, net als het bed.
Afmetingen
180 x 200
EAN
4255623608676
Bezorginformatie
4 - 6 weken
Categorie
bedden
Kleur
4 - 6 Wochen
Korte beschrijving
Flai hoofdbord (4 - 6 Wochen) van Müller Möbelwerkstätten.
Bekijk ook
32%
korting
korting
Bedframe Chloe velvet 180 x 200 met opbergruimte | NADUVI Collection
het chloe bed is een perfecte mix van functionaliteit en modern design, waarmee je jouw slaapkamer ...
€ 1.599 € 1.099
12%
korting
korting
Bedframe Rafe ribstof 160 x 200 cm | NADUVI Collection
bedframe rafe onderscheidt zich met zijn metalen frame, dat stevige ondersteuning biedt en jarenlan...
€ 1.249 € 1.099
Arctic Living boxspring Nanook 160x200
voel je thuis in pure elegantie met arctic living nanook! dit model is voorzien van een tweepersoon...
€ 1.429
Bedbodem met beklede latten SP Power
de bultex sp power lattenbodem biedt stevig comfort dankzij de stijve latten. de latten zijn bedekt...