Müller Möbelwerkstätten Flai hoofdbord - antraciet - 160 x 200
€ 336
het hoofdbord is de perfecte accessoire voor het flai bed. verkrijgbaar in alle kleurvariaties, net als het bed.
Afmetingen
160 x 200
EAN
4255623617852
Bezorginformatie
4 - 6 weken
Categorie
bedden
Kleur
4 - 6 Wochen
Korte beschrijving
Flai hoofdbord (4 - 6 Wochen) van Müller Möbelwerkstätten.
Bekijk ook
52%
korting
korting
Bed frame Gina velvet met opbergruimte | Milo Casa
kijk uit naar elke nachtrust met deze uitnodigende tweepersoons boxspring. het aantrekkelijke desig...
€ 2.699 € 1.299
6%
korting
korting
Bedframe met opbergvak Lupine 160 x 200 cm | Micadoni
met deze bank haal je een ultiem design statement in huis! de modulaire zitbank sky is een must hav...
€ 1.169 € 1.099
Goossens Bedframe Switch, 180 x 220 cm met hoes
een bedframe is een investering voor het leven. het biedt de basis voor jouw rust en comfort, terwi...
€ 1.895
27%
korting
korting
Bedframe Savan 140 x 200 cm met opbergruimte | NADUVI Collection
de savan beddenserie staat voor tijdloos comfort en stijlvolle elegantie. met zijn afgeronde vormen...
€ 1.299 € 949