Müller Möbelwerkstätten Flai hoofdbord - CPL wit met berk - 160 x 200
€ 336
het hoofdbord is de perfecte accessoire voor het flai bed. verkrijgbaar in alle kleurvariaties, net als het bed.
Afmetingen
160 x 200
EAN
4255623617869
Bezorginformatie
4 - 6 weken
Categorie
bedden
Kleur
wit
Korte beschrijving
Flai hoofdbord (wit) van Müller Möbelwerkstätten.
Bekijk ook
Goossens Excellent Bedframe Curve, 180 x 220 cm
Bed Curve is een prachtig en uniek vormgegeven bed en maakt haar naam dan ook helemaal waar. Dit ko...
€ 1.799
20%
korting
korting
Boxspring Faro met opbergruimte velvet | Ropez
Dit stijlvolle boxspringbed is bij uitstek geschikt voor uw slaapkamer. Het moderne velvet ontwerp ...
€ 1.499 € 1.199
Bedframe Carolina met opbergruimte velvet 140x200 | NADUVI Collection
droomt u van een bed dat elegantie, comfort en functionaliteit combineert? het gestoffeerde bed car...