KGP LED driver - 100-180mA - 26-40V/230V - 7W - dimbaar
Bestel in webshop
Producteigenschappen:
Merk
Artdelight
Categorie
Lichtbronnen & Toebehoren
Bezorginformatie
4-10 werkdagen
Verzendkosten
595
Categorie
installatiemateriaal > LED-drivers
Bekijk meer informatieMeer informatie
Lichtkoning
Lichtkoning
lichtkoning.nl
Bekijk ook
Philips LED lamp E27 A60 sensor 8W 2.700K mat
LED-lamp E27 8W in gloeilampvorm met geïntegreerde sensor, warm wit (2.700 K) Deze LED-lamp E27 met...
Philips LED lamp E27 7W 2.700K opaal 2 per pak
LED-lamp E27 7W, 2.700K met opaalglas in een voordelige 2-pack - Vervanging voor 60W gloeilamp - De...
Lucide Track L-koppelstuk rechts - 1-fase Railsysteem - 230V - Zwart
6,3%
korting