Keukenbenodigdheden Holy met houder, 5-delig

Keukenbenodigdheden Holy met houder, 5-delig

€ 49,99
de gebruiksvoorwerpenhouder met marmeren look is een elegant en functioneel stuk dat een vleugje verfijning toevoegt aan je keuken of badkamer. met zijn op marmer geïnspireerde ontwerp en zachte, moderne oppervlak is hij perfect voor elke interieurstijl. hij is gemaakt van hoogwaardig polyresin, is robuust en gemakkelijk schoon te maken, waardoor hij duurzaam en praktisch is. ideaal voor het opbergen van keukengerei, make-upborstels of badkamerartikelen.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Andrea House
Categorie
Woontextiel
EAN
8435304887446
Verzendkosten
EUR

Categorie
Kitchen&Dining|Kitchen Tools&Utensils
Beschrijving
De gebruiksvoorwerpenhouder met marmeren look is een elegant en functioneel stuk dat een vleugje verfijning toevoegt aan je keuken of badkamer. Met zijn op marmer geïnspireerde ontwerp en zachte, moderne oppervlak is hij perfect voor elke interieurstijl. Hij is gemaakt van hoogwaardig polyresin, is robuust en gemakkelijk schoon te maken, waardoor hij duurzaam en praktisch is. Ideaal voor het opbergen van keukengerei, make-upborstels of badkamerartikelen.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Easy Living - Vloerkleed Camden Orange -

Easy Living - Vloerkleed Camden Orange -

een visueel stimulerende tapijtcollectie, gevormd met een elegant caleidoscoopontwerp. camden is me...

&Tradition The Moor AP19 vloerkleed 200x300cm Golden brown
10%
korting

&Tradition The Moor AP19 vloerkleed 200x300cm Golden brown

&tradition the moor ap19 vloerkleed 200x300cm golden brown...

€ 1.859 € 1.673,10
Prullenbak Op Pootjes 2X 12,5 Liter Beige

Prullenbak Op Pootjes 2X 12,5 Liter Beige

rond vloerkleed kuo in een greige kleur met voelbare structuur en een organische vorm. dit vloerkle...

Easy Living - Vloerkleed Bronte Multi -

Easy Living - Vloerkleed Bronte Multi -

een hand getuft wollen lus perzisch medaillon maten beschikbaar 120 × 170 | 160 × 230 | 200 × 290 c...