Jesper Home eetkamerstoel Oketo
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Oketo
€ 399 € 359
Ontvang prijs alert
geef uw eetervaring een upgrade met deze parel: de oketo eetkamerstoel. twee verschillende soorten stof zorgen voor een ton-sur-ton effect in complementaire kleuren. het kleurrijke, gepoedercoate metalen frame voegt een moderne touch toe.
Afmetingen
000
EAN
6152940168112
Bekijk ook
7,4%
korting
korting
Muuto Visu Chair stoel houten onderstel Dusty green
muuto visu chair stoel dusty green...
€ 339 € 313,99
Normann Copenhagen Hide Storage Poef - grijs - small
willkommen zu einem mobelstuck, das funktionalitat und stil auf ein neues niveau hebt - der hide st...
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Hofu
de hofu eetkamerstoel biedt veel comfort en straalt rust uit. verre van schreeuwerige kleuren of pa...
€ 349 € 314