Jesper Home eetkamerstoel Noto
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Noto
€ 319 € 287
Ontvang prijs alert
een eerste indruk maak je maar een keer. en met de noto-stoel is die eerste indruk meteen goed. alle volgende indrukken zijn al even positief, want de noto-stoel biedt jarenlang plezier. de rugleuning is voorzien van een opvallend patroon van negen vierkanten.
Afmetingen
000
EAN
6152944416462
Bekijk ook
Nena-Liz eetkamerstoel zwart met lichtgrijs zitkussen - houten onderstel
De Nena kunststof eetkamerstoel van Nolon is een prachtige stoel en is de blikvanger rondom je eett...
€ 98,10
Noa-Otis eetkamerstoel forestgroen - wit onderstel
forestgroene eetkamerstoel met wit metalen frame de diepe forestgroene stoffering van de noa-otis v...
10%
korting
korting
Lammhults X75-2 stoel met armleuningen Natuur linnenweefsel - Elmo Nordic leer Cognac - zwarte poten
lammhults x75-2 stoel met armleuningen natuur linnenweefsel - elmo nordic leer cognac - zwarte pote...
€ 1.249,90 € 1.124,90
Bureaufauteuil met wieltjes, Zoran
minimalistisch, eigentijds en functioneel. de draaibare fauteuil zoran past net zo goed bij een sca...