Jesper Home eetkamerstoel Noto
10%
korting
korting
Jesper Home eetkamerstoel Noto
€ 349 € 314
Ontvang prijs alert
een eerste indruk maak je maar een keer. en met de noto-stoel is die eerste indruk meteen goed. alle volgende indrukken zijn al even positief, want de noto-stoel biedt jarenlang plezier. de rugleuning is voorzien van een opvallend patroon van negen vierkanten.
Afmetingen
000
EAN
6152943741763
Bekijk ook
Goossens Stoel Noomi lichtgrijs stof met armleuning en met wielen,
stoel noomi lichtgrijs stof met armleuning en met wielen,...
DELIFE Eetkamerstoel Greg-Flex zachte stof met structuur grijs 4-poot conisch zwart pocketveer kern
greg is een elegante stoelcreatie met een doorlopende armleuning en een klassiek design. de verti...
€ 179,90
30%
korting
korting
Zuiver barkruk Brit (set van 2)
deze prachtige brit barkruk van zuiver is een echte eye-cather. de barkruk heeft een luxe uitstrali...
€ 698 € 488,60
Fredericia Furniture Søborg 3051 wood stoel beklede zitting Leer Omni cognac – gelakt eiken
fredericia furniture soborg 3051 wood stoel beklede zitting leer omni cognac – gelakt eiken...