Set van 2 eetkamerstoelen Joris | Hearthome & Living
75%
korting
korting
Set van 2 eetkamerstoelen Joris | Hearthome & Living
€ 769 € 193,46
Ontvang prijs alert
Deze stoel biedt comfort en tegelijkertijd glamour. De fluweelzachte stoffen bekleding maakt de set tot een blikvanger in elke kamer. De rijkelijke uitstraling zorgt voor een luxe sfeer en de ronde vorm benadrukt het retro karakter. Over het merk: Hearthome & Living heeft een brede collectie aan meubels voor in modern, chique interieur.
Producteigenschappen:
Kleur
Blauw
Categorie
Stoelen
Beschikbaarheid
Afmetingen
lengte 58 cm x breedte 55 cm x hoogte 77 cm
EAN
4056216895318
Bezorginformatie
3 tot 10 werkdagen
Categorie
Meubels
Kleur
blauw
Type
eetkamerstoelen
Korte beschrijving
Set van 2 eetkamerstoelen Joris | Hearthome & Living
Meer informatie
Bekijk ook
Goossens Eetkamerstoel Peda roze velvet stof met armleuning, elegant chic
Eetkamerstoel Peda is een prachtige aanvulling in jouw eethoek en past perfect in een modern interi...
10%
korting
korting
Cover Barkruk 96 - Gestoffeerd
Muuto Cover Barkruk 96 - Refine Leather Zwart / Zwart...
€ 885 € 796,50
14%
korting
korting
Jesper Home barkruk Ikata
geef je interieur een boost met de ikata barstoel, een strakke, armloze variant van de ikata barsto...
€ 229 € 197
Landelijke kruk in massief beukenhout, Perrine
landelijke kruk in massief beukenhout, perrine. in combinatie met een zitting van rijststro belooft...