Laken Stella | Happy Basics
34%
korting
korting
Laken Stella | Happy Basics
€ 39 € 25,99
Ontvang prijs alert
Dit zijdezachte laken is gemaakt van 100% hoogwaardig Katoen en is zeer licht. Het heeft een gladde afwerking waardoor deze prettig aanvoelt. Een perfecte toevoeging voor uw bed!
Producteigenschappen:
Kleur
Groen
Categorie
Woonhome
Beschikbaarheid
Afmetingen
lengte 180 cm x breedte 270 cm x hoogte 0.1 cm
EAN
8445038200671
Bezorginformatie
3 tot 7 werkdagen
Bekijk ook
52%
korting
korting
Vloerkleed Eline rond | Forte Collection
Pluizig droomtapijt. De hoge pool is een hoogtepunt in bijna alle woonkamers en wordt al snel e...
€ 235 € 115
57%
korting
korting
Vloerkleed Kashan | Casa Caron
handgemaakt uniek stuk met certificaat van echtheid. traditionele patronen. garen van hoge kwalitei...
€ 4.129 € 1.789
50%
korting
korting
Vloerkleed Abra handgemaakt wol | Hadorn
dit prachtige vloerkleed is een oosters handgewoven tapijt, authentiek uit india. over het merk: ...
€ 1.500 € 750
50%
korting
korting
Vloerkleed Rainelle handgemaakt wol | Vidal
een handgemaakt tapijt authentiek uit turkije met een lage poolhoogte en gemaakt van natuurlijke wo...
€ 2.900 € 1.450