Handgemaakte zilveren ring Bott Maxi

Handgemaakte zilveren ring Bott Maxi

€ 109
de zilveren ring uit de bott maxi-serie is maximale stijl in een universele editie. deze grote ring van 925 sterling zilver met een breedte van 12,11 mm valt op door zijn opvallende ribbelpatroon. zijn ruimtelijke vorm past perfect om de vinger en het matte oppervlak geeft hem een modern karakter. door de handgemaakte productie kunnen er afwijkingen in vorm en kleur voorkomen. made in europe.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Zilver
Merk
Berries & Co
Categorie
Sieraden & Horloges
EAN
5905490484246
Verzendkosten
499

Categorie
Jewelry|Rings
Kleur
Zilverkleurig
Beschrijving
De zilveren ring uit de Bott Maxi-serie is maximale stijl in een universele editie. Deze grote ring van 925 sterling zilver met een breedte van 12,11 mm valt op door zijn opvallende ribbelpatroon. Zijn ruimtelijke vorm past perfect om de vinger en het matte oppervlak geeft hem een modern karakter. Door de handgemaakte productie kunnen er afwijkingen in vorm en kleur voorkomen. Made in Europe.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

BlueBuilt Siliconen Bandje Zwart voor Apple Watch 40/41/42 mm

BlueBuilt Siliconen Bandje Zwart voor Apple Watch 40/41/42 mm

draag je apple watch comfortabel tijdens het sporten met het bluebuilt siliconen bandje zwart voor ...

Isabel Bernard Étoiles d’Or Maagd 14 Karaat Gouden Venetiaanse Ketting Met Horoscoop voor dames
20%
korting

Isabel Bernard Étoiles d’Or Maagd 14 Karaat Gouden Venetiaanse Ketting Met Horoscoop voor dames

laat je verhaal schitteren als de sterren waaronder je geboren bent. de etoiles d’or 14-karaats gou...

Gele gouden ring Soleil Bleu, met saffier en topaas

Gele gouden ring Soleil Bleu, met saffier en topaas

wordt in een geschenkdoos geleverd. omdat edelstenen natuurproducten zijn, kunnen er bij dit artike...

Handgemaakte creolen Estate, met parels

Handgemaakte creolen Estate, met parels

deze parel-hoops hebben een klassiek en tijdloos design. versierd met gouden swarovski-parels en af...