Handgemaakte leren handtas Elix

Handgemaakte leren handtas Elix

€ 109
type sluiting: haak. een uitneembare binnenzak met ritssluiting. een klein tasje dat aan de tas hangt. omdat dit een handgemaakt product betreft en leer een natuurproduct is, kunnen er afwijkingen in kleur en vorm voorkomen. made in italy.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Bruin - Beige
Merk
Maison Héritage
Categorie
Woontextiel
EAN
3666954007228
Verzendkosten
EUR

Categorie
Handbags, Wallets&Cases|Handbags
Kleur
Bruin
Beschrijving
Type sluiting: haak. Een uitneembare binnenzak met ritssluiting. Een klein tasje dat aan de tas hangt. Omdat dit een handgemaakt product betreft en leer een natuurproduct is, kunnen er afwijkingen in kleur en vorm voorkomen. Made in Italy.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Vloerkleed Ceto | Dejaroom
54%
korting

Vloerkleed Ceto | Dejaroom

Attractief vloerkleed met vintage-charme. Subtiele kleuren en een stijlvol vintage design worden ...

Kateha Allium vloerkleed Light grey, 220x310 cm
30%
korting

Kateha Allium vloerkleed Light grey, 220x310 cm

kateha allium vloerkleed light grey, 220x310 cm...

Brink en Campman - Vloerkleed Brink & Campman Shade Low electric blue/aubergine 010118 - 250x350 cm

Brink en Campman - Vloerkleed Brink & Campman Shade Low electric blue/aubergine 010118 - 250x350 cm

dit vloerkleed met zijn unieke ontwerp, abstracte vormen, lijnen en kleuren is dit kleed een echte ...