Handgemaakte eierdopje Samira

Handgemaakte eierdopje Samira

€ 5,99
het samira eierdopje is gemaakt van metaal en afgewerkt met een duurzaam emaille coating. emaille staat bekend om zijn weerstand tegen slijtage en corrosie, waardoor het een praktische en duurzame keuze is voor dagelijks gebruik. dit traditionele vakmanschap combineert functie en kunst, resulterend in een prachtig tijdloos stuk - perfect voor het opfleuren van elke ontbijttafel.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Bungalow
Categorie
Woontextiel
EAN
5711245593947
Verzendkosten
EUR

Categorie
Kitchen&Dining|Tableware|Serveware|Egg Cups
Beschrijving
Het SAMIRA eierdopje is gemaakt van metaal en afgewerkt met een duurzaam emaille coating. Emaille staat bekend om zijn weerstand tegen slijtage en corrosie, waardoor het een praktische en duurzame keuze is voor dagelijks gebruik. Dit traditionele vakmanschap combineert functie en kunst, resulterend in een prachtig tijdloos stuk - perfect voor het opfleuren van elke ontbijttafel.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Ronde outdoor dubbelzijdig vloerkleed Reddy met ruitjesmotief

Ronde outdoor dubbelzijdig vloerkleed Reddy met ruitjesmotief

met reddy presenteren we ons stijlvolle outdoor vloerkleed met een groot ruitpatroon. het creëert e...

Ferreira de Sa - Burgo Black - 300x400 cm Vloerkleed

Ferreira de Sa - Burgo Black - 300x400 cm Vloerkleed

hard, grijs, stil... maar tegelijkertijd inspirerend. een klein en verborgendorp in het noorden van...

Louis de Poortere - 8717 Atlantic Kelim Parsons Powder - 170x240 cm Vloerkleed

Louis de Poortere - 8717 Atlantic Kelim Parsons Powder - 170x240 cm Vloerkleed

laagpolig vloerkleed louis de poortere 8717 atlantic kelim parsons powder is een prachtig geweven v...

Hanse Home - Designer Velours Runner Casa - 80x250 cm

Hanse Home - Designer Velours Runner Casa - 80x250 cm

breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...