Handdoekenhouder Brix

Handdoekenhouder Brix

€ 69,99
stijlvol, praktisch en helemaal on-trend! voeg extra opbergruimte toe aan je badkamer, plus een stijlvolle touch met dit trendy handdoekenrek. de zwarte finish zorgt voor een stoere industriële look. dankzij het slimme en vrijstaande design is het rek makkelijk te plaatsen waar je het nodig hebt. zo houd je je handdoeken binnen handbereik en droog. praktisch, stijlvol en makkelijk te combineren met elke badkamerstijl.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Zwart
Merk
sealskin
Categorie
Woontextiel
Afmetingen
B 52 x H 76 cm
EAN
8720605757841
Verzendkosten

Categorie
Bathroom Accessories|Towel Racks & Holders
Kleur
Zwart
Beschrijving
Stijlvol, praktisch en helemaal on-trend! Voeg extra opbergruimte toe aan je badkamer, plus een stijlvolle touch met dit trendy handdoekenrek. De zwarte finish zorgt voor een stoere industriële look. Dankzij het slimme en vrijstaande design is het rek makkelijk te plaatsen waar je het nodig hebt. Zo houd je je handdoeken binnen handbereik en droog. Praktisch, stijlvol en makkelijk te combineren met elke badkamerstijl.


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Ingelijste digitale print Wherever you are

Ingelijste digitale print Wherever you are

ingelijste digitale print wherever you are...

Bouclé gestoffeerd bed Lennon

Bouclé gestoffeerd bed Lennon

bouclé gestoffeerd bed lennon...

Hanse Home - Oriental Velvet Carpet with Fringes Antik Nain - 135x195 cm

Hanse Home - Oriental Velvet Carpet with Fringes Antik Nain - 135x195 cm

breng sfeer en comfort in huis met dit stijlvolle vloerkleed van hanse home. het kleed combineert e...

Opvulkussen, Terra
40%
korting

Opvulkussen, Terra

om u nog meer tevreden te stellen hebben wij dit nieuw opvulkussen ontworpen, met een nieuwe hoes e...