Gestoffeerd bed Rena met bolvormige poten van eikenhout
Gestoffeerd bed Rena met bolvormige poten van eikenhout
€ 1.049
gestoffeerd bed rena met bolvormige poten van eikenhout
Afmetingen
Ligvlak: B 160 cm, L 200 cm Totaal: B 170 cm, L 214 cm Insteekhoogte lattenbodem: 11 cm Poten: 19 cm Maximale Totale belastbaarheid: 300 kg
EAN
4099983432096
Verzendkosten
4999
Categorie
Beds&Accessories|Beds&Bed Frames
Kleur
Grijs
Beschrijving
Wordt exclusief lattenbodem en matras geleverd. Gemaakt in Europa
Meer informatie
Bekijk ook
10%
korting
korting
Olsson & Jensen Daisy kussenhoes 40x60 cm Oudroze
olsson & jensen daisy kussenhoes 40x60 cm oudroze...
€ 56,90 € 51,20
13%
korting
korting
Ogeborg ODC Astro vloerkleed Greyish green, 200x300 cm
ogeborg odc astro vloerkleed greyish green, 200x300 cm...
€ 3.790 € 3.312,80
Rezas - Vloerkleed Every Day Kelim 5 -
ontdek de tijdloze elegantie van every day, waar vakmanschap en hoogwaardige materialen samenkomen ...