Decoratieve vaas Stoff Nagel

Decoratieve vaas Stoff Nagel

€ 21,99
gelanceerd in 2019 is de stoff nagel vaas een natuurlijke uitbreiding van het iconische stoff nagel design. je kunt hem combineren met de kandelaars, schalen en standaards om een opvallend sculpturaal arrangement te creëren. de vaas voegt een nieuwe dimensie toe aan het klassieke design, zodat je je sculptuur kunt personaliseren met een bloemendisplay naar keuze. of je hem nu stylet met verse bloemen of droogbloemen, hij brengt het hele jaar door kleur, textuur en seizoenskarakter in je compositie.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Merk
Stoff Nagel
Categorie
Woonaccessoires
EAN
5700002094063
Verzendkosten

Categorie
Decor|Vases
Beschrijving
Gelanceerd in 2019 is de STOFF NAGEL vaas een natuurlijke uitbreiding van het iconische STOFF NAGEL design. Je kunt hem combineren met de kandelaars, schalen en standaards om een opvallend sculpturaal arrangement te creëren. De vaas voegt een nieuwe dimensie toe aan het klassieke design, zodat je je sculptuur kunt personaliseren met een bloemendisplay naar keuze. Of je hem nu stylet met verse bloemen of droogbloemen, hij brengt het hele jaar door kleur, textuur en seizoenskarakter in je composit


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

The More The Merrier Kandelaar
20%
korting

The More The Merrier Kandelaar

Muuto The More The Merrier Kandelaar - Zwart...

Audo Copenhagen Light'In lantaarn zwart
11%
korting

Audo Copenhagen Light'In lantaarn zwart

audo copenhagen light'in lantaarn zwart...

LINDA. x UNC - Kandelaar -  Logan - Warm Olive
19%
korting

LINDA. x UNC - Kandelaar - Logan - Warm Olive

de logan-kandelaar is tijdloos en elegant, met zachte, organische lijnen. handgemaakt van duurzame ...

Vazen 70's, 5-delig

Vazen 70's, 5-delig

de 70's collectie is misschien geïnspireerd op de opwindende jaren 70 - deze keer heeft de afw...