Dameshandschoenen Claudia van lamsleer

Dameshandschoenen Claudia van lamsleer

€ 47,99
prachtige dameshandschoenen van zacht suède met een voering van lamsvacht. lamsvacht is het perfecte materiaal om je handen warm te houden tijdens de koude winterdagen! naast het heerlijk warm houden van je handen, is lamswol heerlijk zacht en reguleert het de temperatuur. lucht isoleert en ventileert tussen de wol. dit houdt je handen heerlijk warm zonder te zweten! de dameshandschoenen hebben een elegante bontafwerking bij de pols. de wol van een schapenvacht is: - zacht - weelderig zacht met een aangenaam uiterlijk. - moeilijk ontvlambaar - wol is vlamwerend tot 600 °c. - hypoallergeen - wol veroorzaakt geen allergieën. wol van een schapenvacht past zich aan het klimaat aan (wol is warm in de winter, koel in de zomer) en blijft schoon (de aanwezigheid van natuurlijke oliën voorkomt dat vuil blijft plakken). omdat bont en leer natuurproducten zijn, kunnen er afwijkingen in vorm en kleur voorkomen. na verloop van tijd kunnen de kleur en textuur van het leer veranderen door gebruik. alle van buren producten zijn duurzaam en milieuvriendelijk. van buren looit texelse schapenvachten sinds 1861 en is momenteel de enige schapenvacht looierij in nederland. dierenbont brengt niet alleen veel warmte en sfeer in huis, het heeft ook veel goede eigenschappen voor je gezondheid. een medische schapenvacht is zeer zacht en extra dicht in de wol, waardoor deze de temperatuur goed verdeelt en reguleert.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Zwart
Merk
Van Buren
Categorie
Woontextiel
EAN
8720981905645
Verzendkosten
EUR

Categorie
Clothing Accessories|Gloves&Mittens
Kleur
Zwart
Beschrijving
Prachtige dameshandschoenen van zacht suède met een voering van lamsvacht. Lamsvacht is het perfecte materiaal om je handen warm te houden tijdens de koude winterdagen! Naast het heerlijk warm houden van je handen, is lamswol heerlijk zacht en reguleert het de temperatuur. Lucht isoleert en ventileert tussen de wol. Dit houdt je handen heerlijk warm zonder te zweten! De dameshandschoenen hebben een elegante bontafwerking bij de pols. De wol van een schapenvacht is: - zacht - weelderig zacht met


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Zeepdispenser Julia Zand

Zeepdispenser Julia Zand

marvell is een donker grjis tapijt gemaakt van 100% polypropyleen met een actionback rug. het tapi...

Ted Baker - Linear Floral Blue 162508 - 250x350 cm Vloerkleed

Ted Baker - Linear Floral Blue 162508 - 250x350 cm Vloerkleed

dit kleed is antistatisch, geluiddempend, comfortabel en geschikt voor vloerverwarming. het is gepr...

Easy Living - Vloerkleed Romy 06 Kite Chartreuse -

Easy Living - Vloerkleed Romy 06 Kite Chartreuse -

in de romy -collectie vind je een mix van excentrieke vormen met de hand getuft met vetgedrukte gar...

Brink en Campman - Rocks 70547 - 250x350 cm Vloerkleed

Brink en Campman - Rocks 70547 - 250x350 cm Vloerkleed

dit kleed is antistatisch, geluiddempend, comfortabel en geschikt voor vloerverwarming. het is gepr...