Dames pyjamabroek Bobien Delhi Dreams van viscose

Dames pyjamabroek Bobien Delhi Dreams van viscose

€ 70,99
de bobien lange broek delhi dreams pink is zo'n broek die je één keer aantrekt en nooit meer wilt uittrekken. gemaakt van 95% viscose en 5% elastaan voelt hij zijdezacht aan op de huid, met precies de juiste hoeveelheid stretch voor comfort de hele dag. de stof valt soepel langs het lichaam, waardoor de broek met je meebeweegt zonder te trekken of strak aan te voelen. de delhi dreams pink print heeft een delicate all-over bloemenprint op een zachtroze basis. kleine, kleurrijke bloemen en verfijnde details zorgen voor een speelse, vrouwelijke look zonder te druk te worden. daardoor combineer je de broek makkelijk met effen tops, t-shirts en truien in kleuren zoals wit, ecru, roze of groen. bobien lange broek heeft een relaxte fit met rechte, licht toelopende pijpen. de elastische tailleband met trekkoord houdt de broek comfortabel op zijn plek, of je nu op de bank loungt, thuis werkt of eropuit gaat. de viscosemix is ademend en licht, waardoor deze broek het hele jaar door comfortabel draagt: luchtig in de zomer en makkelijk te stylen met laagjes in de koelere seizoenen. dankzij het doordachte design is deze broek perfect als loungewear en casual daywear. draag hem met een simpele top en sneakers voor een relaxte alledaagse look, of combineer hem met een matchende blouse of kimono in dezelfde print voor een opvallende co-ord set. de bobien lange broek delhi dreams pink is een ideale keuze als je houdt van comfortabele broeken met een zacht gevoel en een vrouwelijke print. een tijdloos item in je garderobe waar je seizoen na seizoen naar grijpt.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Roze
Merk
Pip Studio
Categorie
Woontextiel
Afmetingen
M
EAN
8721009958766
Verzendkosten
499

Categorie
Clothing|Sleepwear & Loungewear
Kleur
Dieproze
Beschrijving
De Bobien lange broek Delhi Dreams Pink is zo'n broek die je één keer aantrekt en nooit meer wilt uittrekken. Gemaakt van 95% viscose en 5% elastaan voelt hij zijdezacht aan op de huid, met precies de juiste hoeveelheid stretch voor comfort de hele dag. De stof valt soepel langs het lichaam, waardoor de broek met je meebeweegt zonder te trekken of strak aan te voelen. De Delhi Dreams Pink print heeft een delicate all-over bloemenprint op een zachtroze basis. Kleine, kleurrijke bloemen en verfijn


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

Handgemaakte ontbijtborden 70's van keramiek, 2 stuks

Handgemaakte ontbijtborden 70's van keramiek, 2 stuks

de 70's servies serie overtuigt door zijn bijzondere vormgeving geïnspireerd op de jaren 70. de spe...

Harlequin - Melora Hempseed Exhale Gold 142701 - 170x240 cm Vloerkleed

Harlequin - Melora Hempseed Exhale Gold 142701 - 170x240 cm Vloerkleed

dit kleed is antistatisch, geluiddempend, comfortabel en geschikt voor vloerverwarming. het is gepr...

Handgemaakte metalen wandrek Ball

Handgemaakte metalen wandrek Ball

dit wandkapstokbord voegt een vleugje moderniteit en decoratieve verfijning toe aan je interieur. v...

Vloerkleed in berberstijl, Fatouh
40%
korting

Vloerkleed in berberstijl, Fatouh

het fatouh-vloerkleed is geinspireerd op een ambacht met karakter en past perfect in hedendaagse in...

€ 179,99 € 107,99