Dames pyjamabroek Belin Namaste van viscose

Dames pyjamabroek Belin Namaste van viscose

€ 70,99
belin lange broek namaste blue de belin lange broek namaste blue is het soort loungebroek waar je meteen in wilt stappen en die je de hele dag aan wilt houden. gemaakt van een zachte, soepel vallende stof met 95% viscose en 5% elastaan voelt hij zacht aan op de huid, valt hij mooi en beweegt hij van 's ochtends tot 's avonds met je mee. de relaxed fit met rechte, licht toelopende pijpen zorgt voor een makkelijk, flatterend silhouet zonder oversized te ogen. een elastische tailleband met trekkoord laat je de fit aanpassen voor maximaal comfort, terwijl zijzakken een casual touch toevoegen en handig zijn voor kleine essentials. de namaste blue print heeft een verfijnd, bijna bohemian-inspired patroon in verschillende blauwtinten met subtiele contrasten. de look is rustig, vrouwelijk en modern, met een laid-back vibe die perfect past bij loungewear. ideaal voor dagen waarop je comfort op de eerste plaats wilt zetten, maar er toch graag verzorgd uit wilt zien. dankzij de lichte, ademende stof is de belin lange broek perfect voor thuiswerken, luie weekenden, logeerpartijtjes, citytrips en lange reisdagen. bij warmer weer style je hem met een licht t-shirt, tanktop of cropped top; als het koeler is, combineer je hem met een zachte knit, cardigan of sweatshirt. voor een gecoördineerde lounge look draag je namaste blue met een bijpassende of tonale top in blauw, wit, ecru of een van de zachtere tinten uit de print. de belin lange broek namaste blue is een geweldige keuze als je houdt van loungewear die zacht aanvoelt, mooi met je lichaam meebeweegt en er verfijnder uitziet dan een basic joggingbroek - maximaal comfort met een rustige, vrouwelijke vibe.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Blauw
Merk
Pip Studio
Categorie
Woontextiel
Afmetingen
M
EAN
8721009959725
Verzendkosten

Categorie
Clothing|Sleepwear & Loungewear
Kleur
Blauw
Beschrijving
Belin lange broek namaste blue De Belin lange broek namaste blue is het soort loungebroek waar je meteen in wilt stappen en die je de hele dag aan wilt houden. Gemaakt van een zachte, soepel vallende stof met 95% viscose en 5% elastaan voelt hij zacht aan op de huid, valt hij mooi en beweegt hij van 's ochtends tot 's avonds met je mee. De relaxed fit met rechte, licht toelopende pijpen zorgt voor een makkelijk, flatterend silhouet zonder oversized te ogen. Een elastische tailleband met trekkoor


Bekijk meer informatieMeer informatie
Westwing

Westwing

westwing.nl

Westwing is dé online interieurwinkel waar shopping en inspiratie samenkomen. Alles wat we bij Westwing doen, wordt gedreven vanuit onze missie: jou inspireren om van jouw huis een prachtig thuis te maken.

Bekijk ook

De Munk Carpets - Beni Ouarain MM-5 - 170x240 cm Vloerkleed

De Munk Carpets - Beni Ouarain MM-5 - 170x240 cm Vloerkleed

Berber vloerkleed De Munk Carpets Beni Ouarain MM-5 is een uniek vloerkleed en geeft door het mooie...

The Moor AP7 Vloerkleed
15%
korting

The Moor AP7 Vloerkleed

andtradition the moor rug vloerkleed ap7 beide dew...

€ 1.854 € 1.575,90
MOMO Rugs - Vloerkleed Opus Loop 3D Dark grey -

MOMO Rugs - Vloerkleed Opus Loop 3D Dark grey -

het 3d loop kleed van momo rugs is een opvallend en innovatief design dat een unieke dimensie aan j...

Easy Living - Vloerkleed Colores Cloud CO04 Galactic -

Easy Living - Vloerkleed Colores Cloud CO04 Galactic -

machine gemaakt van een duurzame, eenvoudige schone 100% warmtet polypropyleenstapel, de speels wol...