BM1106 Huntsman Stoel
5%
korting
korting
BM1106 Huntsman Stoel
€ 3.235 € 3.073,25
Ontvang prijs alert
Carl hansen BM1106 Huntsman Stoel Zwart Leer / Roestvrij staal
EAN
5713018937811
Meer informatie
Bekijk ook
DAW Esdoorn Donker
Vitra Eames DAW Armstoel Esdoorn Donker Onderstel - Rusty Orange...
Normann Copenhagen Form Draaistoel - groen - aluminium
simon legals heeft voor de deense meubelfabrikant normann copenhagen de perfecte draaistoel form on...
5,2%
korting
korting
Jesper Home Draaibare Eetkamerstoel 'Noto' Turn Black, kleur Toasted Toffee
jesper home eetkamerstoel noto turn black, draaibaarleverbaar in 4 verschillende kleuren:toasted to...
€ 269 € 255
26%
korting
korting
Eetkamerstoel Dunkirk | House Nordic
deze elegante eetkamerstoel combineert scandinavisch design met eigentijdse verfijning. de strakke ...
€ 387,20 € 289