Bunny Bums V-neck T-shirt Dames

Bunny Bums V-neck T-shirt Dames

€ 44,95
Ontvang prijs alert
stap in de zachtheid van onze horizontal wear, bezaaid met konijntjes op een lichtgrijze achtergrond. daar ligt er zelfs eentje te relaxen met zijn pluizige staart naar je toe, vet schattig. dames t-shirt met v-hals met fotoprint,  gemaakt van 95% biologisch katoen en 5% elastaan. model sanne is 180cm lang en draagt maat s.
Bestel in webshop

Producteigenschappen:

Kleur
Grijs
Merk
Snurk
Categorie
Beddengoed
EAN
8720966422389
Verzendkosten
495

Categorie
Overhemden, shirts en bovenstukjes
Kleur
Grijs


Bekijk meer informatieMeer informatie

Wij zijn er om jouw horizontale leven beter en relaxter te maken. Want wat zijn we allemaal druk druk tegenwoordig. Maar net als de batterij van onze smartphones, moeten ook wij af en toe opladen. En dus worden goed slapen en bewust niksen steeds belangrijker.

Bekijk ook

Yumeko Dekbedovertrek katoensatijn warm white feather 240x220 + 2/60x70 100% biologisch en fairtrade katoen, satijn geweven

Yumeko Dekbedovertrek katoensatijn warm white feather 240x220 2/60x70 100% biologisch en fairtrade katoen, satijn geweven

yumeko’s biologische katoen satijn onvoorstelbaar zacht: dat is onze bestseller biologisch katoen ...

Sale - Kayori - Niki - Dekbedovertrek - Katoenperkal- 200/200-220 - Wit
20%
korting

Sale - Kayori - Niki - Dekbedovertrek - Katoenperkal- 200/200-220 - Wit

kayori de eeuwenoude japanse wijsheid leert ons het leven terug te brengen tot de kern en af en toe...

€ 189,95 € 151,96
Deken in zuivere scheerwol Woolmark 350 gr/m²

Deken in zuivere scheerwol Woolmark 350 gr/m²

deken in zuivere scheerwol woolmark 350 g/m².omschrijving •  100% woolmark wol •  gewassen en afgeb...

Hoeslaken in perkalkatoen, Fougère

Hoeslaken in perkalkatoen, Fougère

hoeslaken in zuiver katoen fougere. bedlinnen met plantaardige print met vintage inspiratie.perkalk...