Astep - Model 2065 Wandlamp Hardwired Black
€ 2.041
de model 2065 wandlamp hardwired zwart is een prachtige aanvulling op de minimalistische en elegante gelijknamige verlichtingscollectie van gino sarfatti en astep. deze model 2065 wandlamp is een tijdloos meesterwerk dat het resultaat is van gino sarfatti's verlangen om te experimenteren met materialen. de model 2065 serie bevat al prachtige hanglampen en nu ook twee verschillende wandlampen. deze wandlampen bestaan uit twee schotelvormige opaline diffusers van methacrylaat die op hun plaats worden gehouden door de elegante, gebogen wandstructuur. samen geven ze de lamp een moderne en tijdloze look die een blikvanger zal zijn in je interieur. deze diffusers zijn gemaakt van het interessante, 100% gerecyclede green cast materiaal, dat dezelfde functionaliteit en esthetiek heeft als gewoon methacrylaat, maar met een duurzaam randje. let op dat het model 2065 wall verkrijgbaar is in twee versies, waarvan de ene is uitgerust met een kabel en dimmer die in een standaard stopcontact moet worden gestoken. de andere is hardwired en moet daarom rechtstreeks in een lampfitting worden geinstalleerd, aangezien deze geen bijbehorende draad of schakelaar op de lamp zelf heeft. let op: deze lamp is een hardwired model. zie hier alle model 2065 lampen
Bekijk ook
Delta Light - Plafondlamp spots Supernova Wit Modern
€ 1.315,46
Artemide Architectural - Railverlichting Picto Zwart Aluminium
€ 315,80
Vitra L'oiseau Keramiek Decoratie Mosgrijs Glanzend