Astep - Model 2042/6 Plafondlamp Golden

9,8%
korting

€ 3.688 € 3.328
model 2042/6 plafondlamp golden heeft een tijdloze kosmische elegantie met een verleidelijke harmonie tussen de perfecte bolvormige lichtbronnen en het monochrome stalen statief waar ze omheen dansen. het licht van de maan was een bron van eeuwige inspiratie voor de legendarische oprichter van arteluce, gino sarfatti. de universele esthetiek van het sierlijke hemellichaam is gevangen in de zachte, comfortabele gloed die uit de mooie opalen glazen bollen komt. deze werkelijk tijdloze schoonheid van een lamp zal gegarandeerd elk huis sieren, zowel klassiek als beide. model 2042 voegt een bijzonder effectieve toets van italiaanse stijl en kwaliteit toe wanneer hij boven de eettafel, in de woonkamer of zelfs in de hal wordt opgehangen. beleef hier model 2042 in verschillende prachtige vormen en formaten
Bestel in webshop

Eigenschappen:

Kleur
Bruin - Beige
Merk
Astep
EAN
8200900093214

Bekijk meer informatieMeer informatie
Lampenmaster

Lampenmaster

lampenmaster.nl

Lampenmaster is een online webshop voor designlampen van de merken Louis Poulsen, Fritz Hansen, Flos, Foscarini, Secto, &tradition en nog veel meer. Lampenmaster heeft een grote winkel in Denemarken.

Bekijk ook

10%
korting

Fabbian Vierkante LED plafondlamp Quarter

€ 222,64 € 200,35

Briloner LED plafondlamp Nico Duo 3.000K hoekig goud

Schöner Wohnen Cage plafondlamp met kooikap

6%
korting

Maytoni LED plafondlamp Planet, Ø 12 cm, zwart